Porażka piłkarskiej polskiej reprezentacji w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - fantastyczny pojedynek kadry Czech!

Porażka piłkarskiej polskiej reprezentacji w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - fantastyczny pojedynek kadry Czech!

Fatalny mecz polskiej narodowej kadry na starcie eliminacji do Euro 2024 - przegrana z reprezentacją Czech!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu narodowej drużyny Polski nie był zbyt udany. Rzecz jasna nasi gracze byli w stanie wywalczyć awans do pucharowej fazy, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani futbolu z Polski zgodnie sądzili, iż konieczna jest zmiana na pozycji selekcjonera. I chociażby dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem polskiej drużyny narodowej, a jego pierwszym istotnym rywalem była czeska reprezentacja. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i niesamowicie ważne było to, żeby zwyciężyć.

Humory w naszej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były dobre, jednak weryfikacja przyszła bardzo szybko. Już po 3 minutach meczu reprezentacja Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole. Zarówno dla piłkarzy, jak i fanów zasiadających na trybunach w Pradze to był ogromny szok. Piłkarze drużyny narodowej Czech od pierwszego gwizdka arbitra prezentowali się o wiele lepiej od naszych piłkarzy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej odsłonie się to zmieni. Polska reprezentacja piłkarska w drugiej odsłonie tego meczu wyglądała nieco lepiej, jednak to czescy piłkarze strzelili gola numer 3. Kuchta Jan był strzelcem gola numer trzy w 64. minucie tego spotkania. Zawodnicy polskiej reprezentacji piłkarskiej zdołali zdobyć wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem meczu. Ten mecz w wykonaniu polskiego zespołu był kiepski i warto to przyznać. Na pewno nie w ten sposób debiut w naszej reprezentacji wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Fernando Santos. Kadra Polski zmierzy się z narodową drużyną Albanii w drugim spotkaniu eliminacji. Kadra Polski bez wątpienia musi zatriumfować w tym pojedynku.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy